subscribe
Meti Berbatovci në studion e Virusit, ja arsyeja?

Muzike

Meti Berbatovci në studion e Virusit, ja arsyeja?

Më: 6 nëntor 2018 Në ora: 18:44
Virusi dhe Meti Berbatovci

Ai është një këngëtar shumë aktraktiv e kur sjell një projekt që nuk i ka të shpeshta mendon të vijë bukur.

Po flasim për këngëtarin Meti Berbatovci i cili ka trokitur në studion e hiteve te Virusi në Tetovë ku mësojmë se aty sapo ka përfunduar inçizimin e një super kënge e që Meti këto ditë do të realizojë edhe klipin e saj në Kosovë e ku të gjithë janë bërë kureshtarë e kanë nisur ta urojnë në foton që e kanë parë të publikuar nga këngëtari në faqen e tij.BS

Komentet
comments powered by Disqus