subscribe
Dj Flow dhe Buta sjellin këngën e re “Anuloje”

Muzike

Dj Flow dhe Buta sjellin këngën e re “Anuloje”

Më: 25 shtator 2018 Në ora: 18:29
Dj Flow dhe Buta

Kënga e paralajmëruar tash e sa kohë e reperit, Buta dhe Dj Flow është publikuar.

“Anuloje”, mban titullin projekti i ri muzikor i Butës dhe Dj Flow të cilët e kanë shoqëruar edhe me videoklip.

Kënga është realizuar nga RedBox Entertainment ndërsa për videon është përkujdesur PinkMoon. Projekti gjendet në Youtube dhe që pritet të pëlqehet nga fansat e dyshes.

Buta është larguar nga menaxhimi i Faton Shoshit, por që kjo këngë e tij është prodhuar në po të njëjtin label ku ka lansuar këngët e mëhershme.