subscribe
Publikohet kënga e Mozzik dhe Loredanës në këto platforma muzikore

Muzike

Publikohet kënga e Mozzik dhe Loredanës në këto platforma muzikore

Më: 14 shtator 2018 Në ora: 08:25
Mozzik dhe Loredana

Mozzik dhe Loredana tash e një kohë janë duke e paralajmëruar projektin e ri muzikor.

Dyshja kanë sjell këngën e parë së bashku që mban titullin “Bonnie Clyde” e cila tashmë është lansuar.

Mirëpo, sipas Mozzik ky projekt vjen vetëm në dy platforma muzikore, Spotify dhe Itunes e që sot pritet të dalë edhe në Youtube.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Auf spotify und itunes!!!!!!!!!! Ab 16:00 Uhr auf YOUTUBE!!!!!!!!! Omg :) @mozzik @miksu @macloud_lauthentikk

A post shared by Loredana (@loredana) on

Çifti kanë realizuar një këngë të gërshetuar ndërmjet gjuhës shqipe dhe asaj gjermane. Pritet që të pëlqehet nga publiku.