subscribe
Seksi dhe mjaft e nxehtë, rikthehet Bruna me klipin e ri

Muzike

Seksi dhe mjaft e nxehtë, rikthehet Bruna me klipin e ri

Më: 9 qershor 2018 Në ora: 20:17
Bruna Smulja

"S'më doje" kjo është kënga dhe klipi që ka rikthyer artisten Bruna Smulja pas një pauze të vogël në muzikë. Kënga është në bashkëpunim e Bruna vjen seksi dhe mjaft e nxehtë por dhe me ritëm siç e don vera që sapo ka nisur.

Megjithëse kanë kaluar jo shumë orë nga lansimi i videos në youtube kënga ka nisur të pritet mjaft mirë.BS

Komentet
comments powered by Disqus