subscribe
Publikohet videoklipi i këngës “Girls” të Rita Orës me Bebe Rexhën

Muzike

Publikohet videoklipi i këngës “Girls” të Rita Orës me Bebe Rexhën

Më: 6 qershor 2018 Në ora: 17:54
Rita Ora dhe Bebe Rexha

Bashkëpunimi i “Girls” i kënduar nga dy shqiptarët  Rita Ora dhe Bebe Rexha me Charli XCX e Cardi B është bërë hit në top listat ndërkombëtare.

Por, këngëtaret e kanë publikuar sot edhe videoklipin , dhe këngëtaret shfaqet mjaftë seksi, shkruan "Bota sot".

Gjithashtu,  në videoklip këngëtarja Rita Ora putht me reperen e njohur amerikane Cardi B.

Ndryshe, për shkak të angazhimeve të shumta secila nga këngëtaret i kanë xhiruar pjesë e tyre ndamas, për veç pjesë së Rita Orës dhe Cardi B.

Komentet
comments powered by Disqus