subscribe
Klajvert këndon “Me zemër”, sjell freski dhe ritëm…!

Muzike

Klajvert këndon “Me zemër”, sjell freski dhe ritëm…!

Më: 2 qershor 2018 Në ora: 19:15
Klajvert

Ai është 20 vjeç dhe jeton në Firenze ku edhe studion në degën Ekonomi- Financë! Klajvert, duket se ënderrën e tij për muzikën tashmë e ka bërë realitet, sepse ka disa klipe në treg si “Hush” të publikuar një vit më parë, “Edhe pak” të publikuar 7 muaj më parë dhe së fundmi edhe kënga “Me zemër”, një kompozim i Irkenc Hykës, me tekst të Petro Xhorit, Mix& Master nga DJ Jojo dhe klip të realizuar nga Max Production!

Klajvert, duket premtues në muzikë dhe prandaj këtë shkrim e kemi shoqëruar edhe më linkun e këngës së tij më të re “Me zemër” të cilën e gjeni më poshtë por mund ta ndiqni edhe në instagram në https://www.instagram.com/klajvert.off/ ku mund të përditësoheni edhe me të rejat më të fundit nga projektet e tij …!BS

Komentet
comments powered by Disqus