subscribe
Super ritëm sjellin babë e bir, Nikollë dhe Albin Nikprelaj

Muzike

Super ritëm sjellin babë e bir, Nikollë dhe Albin Nikprelaj

Më: 20 maj 2018 Në ora: 11:42
Nikollë Nikprelaj

 Një këngë mjaft ritmike që do të jetë pse jo një hit i verës që po vjen sapo ka ardhur nga Nikollë dhe Albin Nikprelaj. Artisti i njohur këtë herë ka zgjedhur të birin për këtë këngë që mban titullin “Linda” dhe është një këngë mjaft e bukur dhe me plot ritëm, ku nëse me babain jemi mësuar, befasia është zëri i të birit.

Kënga ka edhe një videoklip mjaft të përshtatur dhe sapo është publikuar në kanalin ArkivaShqip dhe ka nisur të pritet mjaft mirë.BS

Komentet
comments powered by Disqus