subscribe
“Si vera” më në fund erdhi nga Argjend Heta

Muzike

“Si vera” më në fund erdhi nga Argjend Heta

Më: 19 maj 2018 Në ora: 19:39
Argjend Heta

 Një artist i ri por mjaft i talentuar është tashmë shtuar tregur muzikor shqiptar e tashmë ai ka sjellë këngën më të re “Si vera”. Si duket klipi është vonuar vetëm pak duke pritur edhe trokitjen e stinës së verës, por kënga është mjaft e bukur falë vokalit të këngëtarit Argjend Heta.

E në fakt ashtu siç titullohet edhe kënga ky projekt do të jetë një hit i verës, pasi ka shumë ritëm dhe ka nisur që në fillim të pëlqehet mjaft.BS

Komentet
comments powered by Disqus