subscribe
"Bla bla bla" Kush po e lodh Klea Hutën?

Muzike

"Bla bla bla" Kush po e lodh Klea Hutën?

Më: 13 maj 2018 Në ora: 12:19
Klea Huta

Këngëtarja shqiptare Klea Huta publikoi projektin e saj më të fundit.

Kënga titullohet "Bla bla bla" dhe, që nga titulli, teksti i referohet fjalëve të kota që "rrethojnë" bukuroshen Huta.

A po mundohet t'i prishë njeri punë Kleas apo e ka me thashethemet në përgjithësi? Deri më tani nuk dimë asgjë por le të shijojmë këngën ritmike.

Komentet
comments powered by Disqus