subscribe
Lori sjell baladën “Një takim”, gjithçka perfekte

Muzike

Lori sjell baladën “Një takim”, gjithçka perfekte

Më: 12 maj 2018 Në ora: 17:56
Lori

 Ajo kishte folur pak kohë më parë se po bënte gati një nga baladat e saja më të bukura, e imagjinoni kur ajo e ka thënë kështu, ku ka shumë hite qoftë këngë ritmike qoftë balada.

Po po kjo është artistja shumë e njohur dhe më e angazhuara e muzikës shqiptare Lori, e cila sapo ka sjellë këngën “Një takim”, një siper baladë kjo e mund të themi vetëm kaq ,gjithçka perfekte, që nga bashkëpunëtorët e këngës e deri te veshjet dhe realizimi i klipit.

Kënga ka nisur të pëlqehet mjaft e ndërsa shihet edhe nga audienca dhe fansat që kanë nisur ta këndojnë atë duke realizuar edhe video nën kolonen zanore të kësaj balade vërtetë të bukur./BS

Komentet
comments powered by Disqus