subscribe
Shumë shpejt artisti Gjon Ukaj sjell një këngë ritmike

Muzike

Shumë shpejt artisti Gjon Ukaj sjell një këngë ritmike

Më: 26 prill 2018 Në ora: 18:46
Gjon Ukaj

Pas baladës “Dashni mke vrarë” e cila u prit shumë mirë, ardhur nga artisti Gjon Ukaj, tashmë ai ka një tjetër projekt. Do të jetë një këngë mjaft e bukur dhe ritmike e cila do të vij më nje klip realizuar nga BUG Production. Kënga do të quhet “Ndjenjat” realizuar nga Unks Prod dhe padiskutim do të jetë një hit që i paraprin verës së nxehtë.

Kujtojmë që këngëari Gjon Ukaj përveç super angazhimeve që ka duke qenë një prej artistëve më të kërkuar në gëzime dhe mbrëmje, ai shpesh gjen kohë të sjellë projekte mjaft të bukura. Kënga pritet të dalë në treg me video në ditët e para të Majit.BS

Image