subscribe
Ja çka bëri Naim Abazi për Naim Hotin dhe këngën e tij "Like & Zemër"

Muzike

Ja çka bëri Naim Abazi për Naim Hotin dhe këngën e tij "Like & Zemër"

Më: 15 prill 2018 Në ora: 10:18
Alban Futuna

Naim Hoti ka hyrë fuqishëm në tregun e muzikës në vend, e këtë ia mundësoj kënga "Like & Zemër", që tashmë është shndërruar në hit.

Kjo këngë e punuar nga Alban Futuna, me tekst të vetë këngëtarit dhe videoklip të "Tik Tak Video", tingëllon shumë këndshëm dhe prek një nga temat më aktuale të kësaj kohe, rrjetet sociale dhe dashurinë.

Naim Hoti këngëtari me zë të bukur, së fundi isjte i ftuar në disa emisione televizive, ku ka folur mbi karrieren e tij dhe projektin e fundit, këngën e sapo lansuar.

Hoti ishte mysafir në Odeon, ku Naim Abazi i bëri një prezantim të shkëlqyer dhe popmoz derisa e thërriste në skenë.

Naim Hoti u duartrokit gjatë për këngën e tij "Like & Zemër", e cila u prinë projekteve të radhes që do ti sjellë këngëtari së shpejti.BS

Komentet
comments powered by Disqus