subscribe
Derulo dhe Maluma publikojnë “Colors”

Muzike

Derulo dhe Maluma publikojnë “Colors”

Më: 14 prill 2018 Në ora: 06:58
Maluma dhe Jason Derulo

Maluma dhe Jason Derulo janë bërë bashkë për projektin e tyre “Colors”.

Videoklipi i kësaj kënge që është përditësim Spanglish i këngës së Jason duke e shfaqur superyllin kolumbian, u publikua të premten.

Ky projekt është duke u përdorur edhe si kënga zyrtare e Coca-Colas për Kupën Botërore të FIFA-s në Rusi dhe i është dhënë premiera gjatë një transmetimi live në Miami.

Himni i Kupës Botërore përfshin tekstet e Jasonit në spanjisht.