subscribe
Bebe Rexha me dy projekte të reja muzikore

Muzike

Bebe Rexha me dy projekte të reja muzikore

Më: 13 prill 2018 Në ora: 11:16
Bebe Rexha

Bebe Rexha dita-ditës po shënon suksese të mëdha në industrinë e muzikës botërore.

Momentalisht është një nga këngëtaret më të kërkuara dhe më të pëlqyera, ndërsa është tejet aktive me koncerte muzikore.

Këngëtarja ka ardhur me dy projekte të reja muzikore. Ajo ka lansuar këngën ‘Ferrari’ dhe “2 Souls on Fire”. Të dy këto këngë vetëm me tekste pa klipe, ndërsa pritet të jenë pjesë e albumit të saj të ri.

Komentet
comments powered by Disqus