subscribe
Labi së shpejti me këngë të re

Muzike

Labi së shpejti me këngë të re

Më: 11 prill 2018 Në ora: 23:38
Labinot Tahiri dhe Bini Nebihu

Labinot Tahiri po punon për këngën e re.

Lajmi u bë i ditur nga producenti Bini Nebihu i cili në Facebook ka postuar një fotografi bashkë me këngëtarin, në studion e tij.

Sipas Nebihut, projekti do të jetë ‘bombë’, pasi që kështu e ka përshkruar edhe fotografinë.

Nuk ka detaje të tjera lidhur me këngën.

Komentet
comments powered by Disqus