subscribe
Publikohet projekti i ri nga Drake

Muzike

Publikohet projekti i ri nga Drake

Më: 7 prill 2018 Në ora: 11:21
Drake

Drake ka publikuar projektin e tij të ri me titull “Nice For What”.

Në videoklipin e reperit, mund të shihni shumë fytyra të njohura si: Olivia Wilde, Misty Copeland, Issa Rae, Rashida Jones, Jourdan Dunn, Tracee Ellis Ross, Tiffany Haddish, Yara Shahidi, Zoe Saldana, Letitita Wright, Bria Vinaite, Emma Roberts, Syd, Michelle Rodriguez dhe Elizabeth Victoria Lejonhjarta.

Komentet
comments powered by Disqus