subscribe
Njeriu që shpëtoi mbi 300 mace të mëdha

Mistere

Njeriu që shpëtoi mbi 300 mace të mëdha

Më: 21 nëntor 2017 Në ora: 23:52
Pamje nga videoja

Ky njeri ka shpëtuar mbi 300 mace të mëdha.

Eduardio Serio ka braktisur jetën e tij në Los Angeles për t’iu përkushtuar kauzës së tij në shpëtimin e kësaj specieje.

Ai ka shpëtuar luanë, tigra, jaguar dhe felinë të tjerë që kur themeloi fondacionin “Jaguari i Zi – Tigri i Bardhë”.