subscribe
94 vjeçarja feston ditëlindjen duke u hedhur me parashutë

Mistere

94 vjeçarja feston ditëlindjen duke u hedhur me parashutë

Më: 24 tetor 2017 Në ora: 15:33
94 vjeçarja feston ditëlindjen duke u hedhur me parashutë

Disa e konsiderojnë veten me fat vetëm nëse arrijnë të jetojnë 94 vjet.

Megjithatë, një grua në ditëlindjen e 94 ka dashur të festojë ditëlindjen e saj duke u hedhur nga aeroplani, raporton wnep.com.

Elia Campbell nuk ka festuar një ditëlindje normale.

Ajo kishte vendosur që të hidhet me parashutë.

‘’ “Unë ndoshta nuk do të kem mundësi që ta realizoj vit tjetër. Ndaj vendosa të hidhem tani”, tha Campbell për WNEP 16.

Para se të ngjitej 10,000 këmbë në ajër përmes rrugës së vjetër të aeroportit pranë Hazletonit, ku ajo do të arrinte shpejtësinë 120 milje në orë gjatë rënies së lirë, Campbell ishte e qetë dhe e përgatitur.

Shikoni më poshtë.