subscribe
Realizon album me fotografi të vajzës së vdekur, por një e vërtetë e tmerrshme fshihet pas tyre

Mistere

Realizon album me fotografi të vajzës së vdekur, por një e vërtetë e tmerrshme fshihet pas tyre

Më: 18 tetor 2017 Në ora: 07:31
Jeanie Ditty - Macy Grace

Realizoi një album fotografik me imazhet e vajzës së vdekur. Në të vërtetë, Jeanie Ditty, një nënë 23- vjeçare nga Pennsylvania, SHBA, e cila kishte sjellë në jetë vogëlushen Macy Grace, fshihte një sekret të tmerrshëm.

Sipas Huffington Post Canada, gruaja u deklarua fajtore për vdekjen e vajzës së saj dy vjeçare. Fillimisht gruaja kishte thënë se vajza kishte vdekur pasi ishte mbytur me një copë banane.

Në muajin dhjetor ajo i dha lamtumirën e fundit të bijës, duke u shprehur e hidhëruar ashtu si çdo nënë në një moment të tillë.

Por pas një sërë fotografish të përpunuara ku shihej me vajzën e vdekur, hetuesit zbuluan se ajo dhe partneri i saj Zachary Keefer, 32 vjeç, ishin përgjegjës për vdekjen e vogëlushes.

Fajësia e tyre u provua nga analizat ne trupin e Macy, ku kishte shenja dëmtimesh. Jeanie përmes publikimit të fotografive të montuara, synonte të fshihte vrasjen.

Image