subscribe
‘Ka edhe më keq’, shikoni këtë video qesharake

Mistere

‘Ka edhe më keq’, shikoni këtë video qesharake

Më: 1 tetor 2017 Në ora: 18:57
Ilustrim

Keni xhiruar ndonjëherë familjarët tuaj gjatë dështimeve të tyre?

Gjëra shumë qesharake mund të ndodhin krejt papritur, mirëpo edhe ato të planifikuarat janë mahnitëse.

Keni qethur ndonjëherë flokët e vëllait tuaj derisa ka qenë  në gjumë? Ka pasur vajza juaj reagim qesharak gjatë ditëlindjes?

Këto dhe shumë të tjera keni rastin t’i shihni në videon më poshtë. Mos e humbisni.