subscribe
Armina Mevlani provokon me imazh të ‘nxehtë’

Mediale Vip

Armina Mevlani provokon me imazh të ‘nxehtë’

Më: 21 mars 2018 Në ora: 14:08
Armina Mevlani

Është bërë e njohur që nga koha kur ishte zgjedhur Miss Shqipëria e më vonë ajo vazhdoj si blogere ku gjatë gjithë kohës poston për aktivitete e saj.

E Armina Mevlani nuk lë rast pa provokuar si me veshje joshëse ashtu edhe me zhveshje.

Një imazh të fundit të postuar në Instagram blogerja e famshme është dukur shumë elegante por edhe atraktive me një fustan të zi dhe gete të gjata.

 

Old but gold

A post shared by Armina Mevlani (@armina_mevlani) on

Ndryshe, Armina është e martuar me djalin e ish kryeministrit të Shqipërisë Sali Berishës, Shkëlzen Berisha.