subscribe
Ja 10 filmat që njerëzit nuk kanë guxim t’i shohin deri në fund

Mediale Vip

Ja 10 filmat që njerëzit nuk kanë guxim t’i shohin deri në fund

Më: 21 mars 2018 Në ora: 11:30

Faqja “Netflix” ka zbuluar se cilët janë 10 filmat që përdoruesit e saj nuk kanë guxim që t’i shohin deri në fund.

Një zëdhënës i faqes ka treguar për “Forbes” se lista është krijuar me ata filma që shikuesit i kanë parë vetëm 70% të kohëzgjatjes, përpara se të mbyllin aplikacionin.

Gjithashtu thuhet se lista përmban filma të rinj dhe klasikë. Po ju, kë nuk keni parë dot deri në fund?

Image
Komentet
comments powered by Disqus