subscribe
Pasi Emrali zbuloi emrin, Ami publikon foto me vajzën: Dy shoqe gjithë jetën

Mediale Vip

Pasi Emrali zbuloi emrin, Ami publikon foto me vajzën: Dy shoqe gjithë jetën

Më: 21 mars 2018 Në ora: 10:36

Pak ditë më parë dy moderatorët e dashur për publikun Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi, sollën në jetë vajzën e tyre që është fëmija i dytë.

Dje Ermali tregoi dhe emrin e vajzës, e cila quhet Sia, një emër biblik me domethënien e thjeshtë: “Fitore!”

Por pasi zbuluan emrin Ami dhe Ermali, kanë zbuluar dhe detaje të tjera për vajzën e tyre.

Ami ka zgjedhur që vajzën ta mbajë të fshehur dhe të tregojë një foto të duarve të të voglës dhe të sajën dhe shkruan: “Dorë për dore, 2 shoqe… gjithë jetën! Sia ime!”.

Image
 
Image
Komentet
comments powered by Disqus