subscribe
Fansat “gozhdojnë” Eni Koçin me komente për veshjen

Mediale Vip

Fansat “gozhdojnë” Eni Koçin me komente për veshjen

Më: 21 mars 2018 Në ora: 10:32

Eni Koçi është një nga këngëtaret më të pëlqyera nga publiku shqiptar, me shumë fansa pas vetes dhe që mesa duket po avancon gjithmonë e më shumë në rrugën e suksesit.

Eni ashtu si gjithë vajzat e showbizz-it nuk mungon në prezencën e saj me postime në rrjetet sociale sidomos në “Instagram”.

Por një problem i vogël ka ndodhur së fundit me këngëtaren dhe duket se biondina seksi ka gabuar diku me kombinim e look-ut të saj.

Pikërisht fakti se ka veshur tuta sportive me taka duket se ka ngjalluar reagime negative tek fansat të cilët nuk i kanë munguar komentet.

“Taka me tuta sportive, fundi botës po vjen”, “Tuta dhe taka, vetëm në rruzin shqiptar ndodh kjo”, “Moda e re, tuta me taka”, janë disa nga komentet e fansave.

Image
Komentet
comments powered by Disqus