subscribe
“Ça k***n je?”, fansi ofendon Rashelin në komente, ajo nuk ia “përton” përgjigjen

Mediale Vip

“Ça k***n je?”, fansi ofendon Rashelin në komente, ajo nuk ia “përton” përgjigjen

Më: 19 mars 2018 Në ora: 15:00

Rasheli është një ndër vajzat më të përfolura dhe komentuara të showbiz-it shqiptare dhe këtë nuk mund ta mohojmë. Ajo gjithmonë shkakton zhurmë me ato ç’ka thotë apo është poston në Instagramin e saj.

Edhe këtë here ajo është gjetur para paragjykimeve të njerëzve, një prej komenuesit e ofendon duke përdorur një fjalor banal, por Rashel nuk ka hezituar t’i përgjigjet duke e ironizuar.

“Statujë me seliko jam”, ia kthen Kolaneci.

Image