subscribe
Albërie Hadërgjonaj qon këmbën, provokon nga vetura

Mediale Vip

Albërie Hadërgjonaj qon këmbën, provokon nga vetura

Më: 15 mars 2018 Në ora: 15:56
Albërie Hadërgjonaj

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj po vazhdon t’i ngacmoj ndjekësit nëpërmjet rrjeteve sociale.

Së fundmi në disa postime në Instastory është shfaqur shumë provokative.

Ajo, ani pse në moshë po vazhdon akoma t’i ruaj mjaft mirë linjat trupore dhe energjinë pozitive për të cilën është veçsuar gjithmonë.

Këngëtarja e njohur në Instagram po qëndron mjaft aktive ndërsa fansat po i mban të informuar rreth jetës së saj private dhe profesionale.

Image