subscribe
Sot një ndër shqiptaret më të bukura – a e gjeni për kë bëhet fjalë

Mediale Vip

Sot një ndër shqiptaret më të bukura – a e gjeni për kë bëhet fjalë

Më: 13 mars 2018 Në ora: 22:26
Ish-Miss Shqipëri

Nëse e ndiqni në “Instagram” e keni vënë re se orët e fundit, ish-Miss Shqipëria, Almeda Abazi është bërë nostalgjike dhe ka postuar dhjetëra foto nga fëmijëria dhe adoleshenca.

Njëra prej fotove të cilën Almeda nuk e ka publikuar kurrë më parë është kjo kur ajo ka qenë bebe.

Prej vetullave të vrenjtura, Miss-i bën shaka duke shkruajtur “Me nerva”.

Në një foto tjetër, Almeda shfaqet edhe pak më e madhe dhe shkruan “Kjo jam unë e vogël”.

Si e vogël, edhe tani në moshë të rritur, Almeda mbetet një vajzë me tipare të bukura dhe shumë e ëmbël.

Image
Komentet
comments powered by Disqus