subscribe
Noizy rrezikoi jetën e këtij fëmije

Mediale Vip

Noizy rrezikoi jetën e këtij fëmije

Më: 13 mars 2018 Në ora: 19:40
Noizy

Njihet si koleksionist i veturave.

Por, reperi Noizy sot ka bërë një veprim aspak të hijshëm.

Ai ka hyrë ‘live’ në Instagram ku shihet se po voziste Ferrarin dhe në ulësen përpara kishte një fëmijë.

Noizy ka shkelur shpejtësin e mbi 200 km/h, duke rrezikuar kështu jetën e të riut!

Image