subscribe
Skivi: E kam një lajm të mirë, le ta merr vesh shteti

Mediale Vip

Skivi: E kam një lajm të mirë, le ta merr vesh shteti

Më: 13 mars 2018 Në ora: 19:35
Skivi

Reperi Skivi ka hedhur një video në Instagram.

E në këtë video, ai ka ndarë me fansat e tij një lajm rreth llogarisë së tij në këtë rrjet social.

Skivi tha se i është verifikuar llogaria në Instagram falë një djaloshi të quajtur Blero.

Forma si Skivi e ka dhënë këtë lajm është shumë interesant dhe e keni në videon më poshtë!

 

Verified by @bleroszitate

A post shared by SKIVI (@skivi_official) on