subscribe
Një plak romantik si ky! E puth gruan ‘live’ në emision

Mediale Vip

Një plak romantik si ky! E puth gruan ‘live’ në emision

Më: 13 mars 2018 Në ora: 18:56

Një intervistë e realizuar më 8 mars, e që në Youtube dhe rrjete të tjera po qarkullon sot ka marrë vëmendjen për një arsye.

Të ftuar përveç ish- Missit të Shqipërisë ishin edhe një çift i moshuar.

Ata folën për kohën e dikurshme dhe se si i kanë pritur festat atëherë, në veçanti 8 Marsin.

Duke qenë se gruaja tregonte se nuk ka pranuar ndonjë dhuratë nga burri i saj ai kishte zgjedhur t’ia dhuronte një trëndafil publikisht dhe jo vetëm kaq, edhe një puthje.

Për më shumë ndiqeni intervisten nga minuta 13:00.