subscribe
Rezarta Shkurta provokon ndjekësit: Filmon veten të zhveshur në krevat

Mediale Vip

Rezarta Shkurta provokon ndjekësit: Filmon veten të zhveshur në krevat

Më: 13 mars 2018 Në ora: 14:33
Rrezarta Shkurta

Nga Miss Durrësi në këngëtare të famshme, Rezarta Shkurta është një prej personazheve më të përfolura në mediat rozë dhe kjo, edhe falë postimeve të saj provokuese në rrjetet sociale.

I tillë ka qenë edhe një postim i publikuar në Instagram-in e saj mëngjesin e sotëm.

Në videon në fjalë, Shkurta shihet e shtrirë në krevat, ndërsa ka filmuar këmbët e saj të zhveshura. “Mirëmëngjes!”-ka shkruar Rezarta në mbishkrimin e videos provokuese.