subscribe
Rezarta Shkurta zgjohet e zjarrtë, provokon e zhveshur nga shtrati

Mediale Vip

Rezarta Shkurta zgjohet e zjarrtë, provokon e zhveshur nga shtrati

Më: 13 mars 2018 Në ora: 14:05
Rezarta Shkurta

Këngëtarja dhe sipërmarrësja Rezarta Shkurta ka ndezur rrjetin këtë mëngjes.

Ajo ka ndarë disa poza sexy nga shtrati. Partnerja e nipit të Enver Hoxhës ka nxjerrë në pah këmbët e saj elegante duke uruar një mëngjes të mbarë për fansat e saj.

Kohët e fundit çdo postim i partneres së Ermal Hoxhës bëhet pjesë e debateve mediatike.

Ndërkohë partenri i saj vuan dënimin me burg për përfshirje në trafik droge.

Image