subscribe
Zbulohet se sa kohë mori grimi i Elvana Gjatës për koncertin privat

Mediale Vip

Zbulohet se sa kohë mori grimi i Elvana Gjatës për koncertin privat

Më: 13 mars 2018 Në ora: 13:54
Elvana Gjata

Këngëtarja Elvana Gjata gjithmonë është dedikuar të përdorë një makë up sa më natyral, por që dhe kështu ajo ka tërhequr vëmendje.

Pikërisht në koncertin e saj privat Elvana u shfaq mjaft e thjeshtë. Por a e kishit menduar se sa ka zgjatur grimi i këngëtares edhe pse në dukje pa shumë mundim...

Për pamjene saj u kujdes Sellama e cila ka zbuluar një detaj nga paskuintave.

“Pyetjet, mesazhet e juaja, sesa kohë na mori realizimi i këtij grimi, përgjigjia është hiç më pak se 65 minuta. Pastërtia merr kohë” , ka shkruar ajo në Instagram shoqëruar edhe me një foto të Elvanës.

Image