subscribe
Dua Lipa arrin tetë milionë ndjekës në Instagram

Mediale Vip

Dua Lipa arrin tetë milionë ndjekës në Instagram

Më: 13 mars 2018 Në ora: 11:21
Dua Lipa

Ndodhet ne Australi në kuadër të një turi muzikor, i cili ka shënuar një tjetër sukses për të, por këtë herë feston diçka tjetër.

Bëhet fjalë për këngëtaren shqiptare Dua Lipa, e cila ka arritur plot 8 milionë ndjekës në rrjetin social Instagram.

Lajmin e ka ndarë me fansat e saj vetë këngëtarja, e cila shprehet mjaft e kënaqur dhe falenderon 8 milionë ndjekësit e saj.

Në foton e publikuar ku falenderon fansat Dua shfaqet me pantallona dhe pa bluzë.

Mënyrë interesante e këngëtares për të shprehur dashurinë e saj për fansat!