subscribe
Zbuloni kë ka zgjedhur Nora, për bashkëpunim në këngën e re

Mediale Vip

Zbuloni kë ka zgjedhur Nora, për bashkëpunim në këngën e re

Më: 21 shkurt 2018 Në ora: 16:09

Ajo ka gati projektin e ri dhe këtë e ka lajmëruar me një postim të bërë në instagram.

Këngëtarja do ta sjellë atë me një bashkëpunim , të cilin gjatë postimit që bëri në Instagram, e la sekret.

Ndërkohë prive ka zbuluar se bashëkpunëtori i kënëgtares do të jetë këngëatri Irkenc Hyka . Ky i fundit është i njohur për projektet e fudnit muzikore të cilat kanë rezultuar tepër të pëlqyera, gjë që tregon se Nora ka bërë zgjedhjen e duhur.

Image