subscribe
Kaq keq i është deformuar trupi Kaltrina Selimit!

Mediale Vip

Kaq keq i është deformuar trupi Kaltrina Selimit!

Më: 21 shkurt 2018 Në ora: 15:58

Kaltrina Selimi njëra nga këngëtaret më simpatike dhe të admiruara nga publiku shqiptar, tash e sa vite është bërë më pak produktive në skenën muzikore. 

Dhe ky fakt, me gjasë po e bën të ndihet mungesa nga adhuruesit e saj të shumtë në numër të cilët shfrytëzojnë nga rasti ta komentojnë në llogaritë e saja personale.

Po kaq rrallë aktivizohet edhe me postime në rrjete sociale, megjithatë kurdo që publikon ndonjë imazh, komentet që merr janë të gjitha pozitive, shkruan Kosovarja. Kohët e fundit, Kaltrina u përfol për peshën e saj më të dobët se sa që është parë ndonjëherë dhe si shkak i kësaj u tha se i janë deformuar edhe linjat e bukura. Dhe me gjasë, op del të jetë e vërtetë, mjafton ta shikoni këtë foto dhe të shihni pjesë e krahëve të këngëtares, për të kuptuar një gjë të tillë.

Por, kur shikohet në tërësi Kaltrina mbetet gjithmonë një femër e bukur dhe me shumë stil, gjë që e dëshmon edhe fustani elegant që ka veshur.

Image