subscribe
Rozana: Nuk pranoj të jap intervista

Mediale Vip

Rozana: Nuk pranoj të jap intervista

Më: 19 shkurt 2018 Në ora: 12:11

Rozana Radi ka gjetur një formë interesante për t’i refuzuar ftesat e mediave.

Sipas saj, ajo nuk ka se për çfarë të jetë prezente nëpër intervista, qoftë në televizion apo portale.

Ja dhe postimi i plotë i saj:

Image