subscribe
Demi ‘ndez’ rrjetin, nxjerr të pasmet gjigante në plazh

Mediale Vip

Demi ‘ndez’ rrjetin, nxjerr të pasmet gjigante në plazh

Më: 13 shkurt 2018 Në ora: 14:38

Ajo njihet për format e saj trupore bombastike, të cilat i kanë sjellë mbi 6 milionë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram.

Dhe Demi Rose Mawby duket më me vetëbesim se kurrë, teksa është shfaqur në plazh gjatë pushimeve në Cape Verde, përcjell Bota sot.

Modelja britanike 22 vjeçare ka mahnitur plazhin me fizikun e saj për mrekulli, e veshur në bikini dypjesëshe.

Demi ka ekspozuar të pasmet gjigante dhe gjoksin seksi, duke ndezur rrjetin.

Image