subscribe
Enca shfaqet e rregulluar bukur, ndërsa në plan të parë është gjoksi

Mediale Vip

Enca shfaqet e rregulluar bukur, ndërsa në plan të parë është gjoksi

Më: 13 shkurt 2018 Në ora: 14:31

Enca Haxhia i ka publikuar disa imazhe në rrjetet sociale, në të cilat duket e mrekullueshme. Këngëtarja duket e rregulluar dhe shumë bukur, mirëpo gjithë vëmendjen e ka marrë gjoksi i saj. “Dukja për Valentin”, shkruan në përshkrimin e një fotografie të publikuar në Instagram.

Image