subscribe
Tashmë një vjeçar: Korab Shaqiri ndan imazhet e adhurueshme me të birin Alte

Mediale Vip

Tashmë një vjeçar: Korab Shaqiri ndan imazhet e adhurueshme me të birin Alte

Më: 13 shkurt 2018 Në ora: 14:29
Korab Shaqiri me te birin

I biri i tij Alte, mbushi një vjet dhe kjo është festë për familjen Shaqiri.

Këngëtari i njohur kosovar Korab Shaqiri, ka publikuar një seri fotografish nga ndeja që i ka organizuar të birit të tij për 1 vjetorin e lindjes.

Në këto imazhe ai duket shumë i lumtur me prezencën e djalit të vogël e sigurisht edhe bashkëshortes së tij.

Ndërsa Alte, është një fëmijë i adhurueshëm dhe tejet simpatik. 

Image