subscribe
Acarohet me kolegen, Rozana Radi: Nuk di të lidhni dy fjalë shqip

Mediale Vip

Acarohet me kolegen, Rozana Radi: Nuk di të lidhni dy fjalë shqip

Më: 13 shkurt 2018 Në ora: 14:21

Rozana Radi duket se është acaruar së tepërmi me shqiptarët që flasin anglisht në çdo rast, ajo ka ironizuar kolegen e saj. Ajo ka publikuar një status në story ku shkruan se janë bërë të gjithë amerikanë. Nuk dihet se me kë nga koleget e ka.

“Janë bërë të gjithë anglezë! Tani polexoja një postim të një këngëtareje në story por që ishte anglisht. Nuk e kuptova plotësisht se kishte disa fjatë që nuk i dija dhe duhet te shkoja ti përktheja në google. Epo ku u bëtë të gjithë amerikanë, ju që s’dini të lidhni dy fjalë shqip një Zot e di.”

Ky ka qenë shkrimi që aktorja e njohur ka bërë, dhe mesa duket i ka ardhur në majë të hundës.

Image