subscribe
Godet Arbana Osmani, paralajmëron ndryshime

Mediale Vip

Godet Arbana Osmani, paralajmëron ndryshime

Më: 12 janar 2018 Në ora: 15:09

Moderatorja e njohur shqiptare Arbana Osmani pas një periudhe mungesë në rrjetet sociale është rrikthyer fuqishëm.

Arbana ka publikuar një foto, krah së cilës paraljmëron se diçka e mirë është duke ardhur. 

Së shpejti moderatorja do të shfaqet në ekran me sezonin e dytë të emisionit ‘Dua të të bjë të lumtur’. 

Pritet që dhe këtë herë moderatorja të emocionojë publikun me histori të ndryshme njerëzore.

Image