subscribe
Familja Fejzullahu bashkohet në një foto

Mediale Vip

Familja Fejzullahu bashkohet në një foto

Më: 12 janar 2018 Në ora: 11:49

Siç dihet tashmë, Sabri Fejzullahu dhe i biri i tij, Ermali adhurohen për muzikën e tyre.

Ata njihen si familje këngëtarësh.

Bashkëshortja e Ermalit, Ariana ka publikuar foto në “Instagram” ku shihet familja Fejzullahu, së bashku.

Janë të gjithë mrekullueshëm.

Shikojeni!

Image