subscribe
Të gjithë e njihni Blerona Zeqirin si femër seksi, por shikojani shoqet

Mediale Vip

Të gjithë e njihni Blerona Zeqirin si femër seksi, por shikojani shoqet

Më: 8 janar 2018 Në ora: 10:50

Blerona zakonisht poston foto vetëm dhe shumë rrallë me ndonjë shoqe a dikë nga familja, e pavarësisht nga kjo, moderatorja nuk është vetjake.

Blerona rri me disa këngëtare të estradës, të cilat i konsideron shoqe të mira, por tradicionalisht i ka shkuar më tepër muhabeti me dizajneret e modës.

Dikur e shihnim shumë shpesh në shoqërinë e Vjollca Llapashtices, ndërkaq vitet e fundit shoqërohet gjithnjë e më tepër me dizajneren e modës, Lia Stublla, e cila edhe kujdeset për dukjen e saj.

Blerona rri me Lien, me motrën e saj që përflitej si ish e dashura e djalit të Presidentit Thaçi dhe me asistenten e dizajneres.