subscribe
William Levy ndez rrjetin, pozon lakuriq dhe zbulon detajin befasues

Mediale Vip

William Levy ndez rrjetin, pozon lakuriq dhe zbulon detajin befasues

Më: 7 dhjetor 2017 Në ora: 09:15
William Levy

Aktori i njohur latin, William Levy ka thyer rrjetin me njoftimin e tij më të fundit.

Kubani sexy, pasi ka lënë përgjithmonë telenovelat, është gjithmonë e më shumë pjesë e Hollywoodit.

Ai është duke punuar për projektin e rradhës ‘Killing Sarai’. Këtë njoftim ai e ka shoqëruar me një foto mjaft provokuese. Levy ka treguar trupin e tij të zhveshur muskuloz.

Ai është duke jetuar momente suksesi në jetën e tij artistike, por dhe atë private. Pas tronditjeve të një pas njëshme të marrëdhenies së tij me partneren Gutierez duket se eshtë koha për lumturi.