subscribe
Ja vlen ta dëgjoni duetin e bukur nga Mërgimi dhe Lori!

Mediale Vip

Ja vlen ta dëgjoni duetin e bukur nga Mërgimi dhe Lori!

Nga: MAKSIM GJOKAJ Më: 4 dhjetor 2017 Në ora: 00:25
Lori dhe Mërgim Mjeku

Ai është një artist mjaft i sukseshëm, kohët e fundit dhe kur bëhet fjalë për bashkëpunime zgjedh artistët më të mirë. Po flaism për Mërgim Mjekun ku këtë herë ka ftuar një nga prej artistëve më të mira të skenës shqiptare Lorin në bashkëpunim.

Nëse ende se keni dëgjuar këngën “Qa po don” ardhur me video në xhirrimet festive të Emracom ju duhet tani ta dëgjoni pasi është mjaft këngë e bukur dhe interpretim fantastik. Mësojmë se kënga është punuar me muzikë dhe tekst nga Kreshnik Avdiu e orkestrim Pleurat Gashi.