subscribe
Aktorja shqiptare e filmave porno dedikim për futbollistin e Real Madridit

Mediale Vip

Aktorja shqiptare e filmave porno dedikim për futbollistin e Real Madridit

Më: 1 dhjetor 2017 Në ora: 08:21
Breanne Benson

Padyshim është në top listën e femrave më seksi që njeh industria pornografike e filmave. Ylli i filmave porno me origjinë shqiptare Breanne Benson, me anë të një foto në Instagram ka treguar se ka një simpati të madhe për futbollistin e Real Madridit, Gareth Bale.

Ajo ka postuar një foto të lojtarit në Instagram mbi të cilën ka shkruar “Welshman11”, duke e përcjell atë me ‘’emoji’’ të ndryshme dhe duke i uruar ditëlindjen.

Image