subscribe
Frizeri më i njohur shqiptar, që bën ndryshimin e ëndërruar

Mediale Vip

Frizeri më i njohur shqiptar, që bën ndryshimin e ëndërruar

Më: 31 korrik 2019 Në ora: 11:12
Behar Kabashi, frizeri i shumë fytyrave publike.

Stina e verës është një prej stinëve më të pëlqyera sidomos nga femrat, për shkak që në këtë stinë vërehen të gjitha imazhet e tyre. Përveç veshjes së femrave rëndësi shumë të veçantë kanë flokët.

Stina e verës është e preferuar për ndryshimet në stilin e flokëve. Mënyra më e mirë për të tërhequr vëmendjen e dikujt  janë flokët. Por, si të arrini deri të vëmendja?! Dëshironi të bëni ndryshim të flokëve, por nuk dini se tek kush të drejtoheni. Ne kem një opsion shumë të mirë, në mënyrë që të ndiheni tërheqës. Tek “Beharihair” mundi të bëni ndryshimin e ëndërruar.

Image

Është ky Behar Kabashi, frizeri i shumë fytyrave publike, ku puna e tij e veçantë e unike e bënë diferencën. Kabashi tashmë më shumë se një dekatë i është përkushtuar këtij profesioni me shumë profesionalizëm duke iu përshtatur më së miri trendëve kur bëhet fjalë për stilet dhe ngjyrat tek pjesa më e rëndësishme të bukurisë së një femre, te floku.

 

“Trendët për vitin 2019 janë e bardha dhe ngjyra krem e qelet dhe më pas fije sa më natyrale e me nuanca ngjyrash, sepse edhe tek ne si në gjithë botën, femrat shqiptare janë në hap me modën dhe janë shumë trendy sa i përketë edhe flokëve dhe kujdesit ndaj tyre”- thotë Behar Kabashi.

Image

Behari punën si frizer e ka nisur në Zvicër shumë vite më parë, i cili për një kohë shumë të shkurtër ka arrit që të depërtojë edhe në tregun ndërkombëtar, ku të gjitha furnizimet i ka nga Gjermania e Zvicra, ku vazhdimisht edhe shkon që të përcjellë trajnime të ndryshme që të jetë në hap me kohën. Ndryshe Behari në llogarinë e tij instagram ka mijëra ndjekës të cilët jo vetëm që i klientë të vet, por edhe ndjekës të cilët e përcjellin punën e tij.

 

Behari pas përfundimit të çdo pune gjithmonë merr vetëm buzëqeshje dhe dashuri nga klientët e tij të cilat jo vetëm ia besojnë flokun e tyre, por janë të sigurta se do të shkëlqejnë më pas nga duart e tij.

Image

Ndryshe salloni “Beharihair”, gjendet në rrugën Fadil Hoxha, Prishtinë dhe numri kontaktues është  049 406 888.

Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus