subscribe
Diva e muzikës live Albulena Ukaj sukses me hitin "Je larg’

Mediale Vip

Diva e muzikës live Albulena Ukaj sukses me hitin "Je larg’

Më: 26 korrik 2019 Në ora: 10:57

Me tekst dhe muzikë nga EF, masterizim nga Ardian Kastrati, MUA nga Arbër Bytyqi dhe stajling nga Myrvedete Fashion, ylli i muzikës shqiptare Albulena Ukaj vjen në top formë me projektin e saj më të fundit të titulluar ‘Je larg’. Një këngë shumë ritmike dhe verore e që këngëtarja nuk ndalet me kaq pasiqë krahas shumë angazhimeve muzikore që ka në mbrëmje, koncerte dhe ahengje familjare nuk ndalon së publikuari edhe projektet e reja muzikore./BS

Komentet
comments powered by Disqus