subscribe
Reperi tetovar 2-Namit sjell super projektin "Loco"

Mediale Vip

Reperi tetovar 2-Namit sjell super projektin "Loco"

Më: 26 korrik 2019 Në ora: 10:53

Quhet "Loco" projekti më i ri muzikor ardhur nga reperi unik tetovar 2-Namit. Kënga është publikuar disa ditë mê parë me videoklip, ku teksti është shkruar nga vetë artisti, beatat nga R4diant, mix master nga 13 Records. Si duket siç edhe është thënë reperi shumë premtues ka gjetur bashkëpunëtorë dhe menaxher e mbështetës shumë të fortë siç janë Sahim Amiti ( menaxher i futbollistëve të famshëm në eruopë) dhe vëllezërit e Shisha Bar Coconut Avni dhe Sami Jasiqi, për të qenë gjithmonë "In". Mësojmë se shumë shpejt reperi do të sjellë një super video ndoshta dhe me ndonje emër të madh të muzikës që do ta realizojë në Zvicër./BS

Komentet
comments powered by Disqus